DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ


Ares İnşaat
DEĞERLERİMİZ
Ares İnşaat olarak inandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve iş yapış şeklimizi belirleyen iş ilkelerimiz şunlardır;

Zirveyi hedef değil, temel almak... 

inşaat sektörü kalkınmanın yapıtaşlarından biridir. üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. bu dev, zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen ares inşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir.

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

Ares inşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağda bakış açışıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

inşaat sektörünün farklı alanlarında ayni üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

 

Ares İnşaat´ın tüm üyeleri bu temel değerlere ve iş ilkelerine sadakatle bağlıdır.

 

 


Bizden Haberler
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
Hava Durumu

İstanbul

İstatistik
Aktif Ziyaretçi : 1
Toplam Ziyaretçi : 7955